if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Чим утеплити підлогу в приватному будинку?

14 грудня 2020

Суперечки про те, який із способів обігріву підлоги краще - електричні обігрівачі або теплі підлоги, ведуться вже кілька років. Однак не існує ідеальної системи опалення, що підходить для будь-якого дизайну і потреб будинку. Тому, перш ніж вирішити, яке опалення ви хочете встановити, слід розібратися в перевагах і недоліках кожного рішення. Як це зробити?


Вирішуючи, встановлювати підлоги з підігрівом або електричні обігрівачі, слід задати собі наступні питання:


Який будинок ви будуєте?

Які кімнати ви будете опалювати?

Які витрати ви можете собі дозволити?


Залежно від відповіді, одна система опалення буде краще або гірше відповідати вашим потребам.


1. Монтаж теплої підлоги - переваги, недоліки, ціни.


Найчастіше теплі підлоги встановлюють в приміщеннях першого поверху, так як витрати на установку системи на поверхах відповідно вище.


З іншого боку, за станом здоров`я в будинках, де проживають алергени, рекомендується використовувати підлоги з підігрівом-повітря, нагріте установкою, не містить пилу, що містить алергени.


Рішення про встановлення теплих підлог приймається ще на стадії планування будівництва. Навіщо? Що ж, для його установки потрібно:


- використання спеціальних матеріалів для покриття підлоги - вони відмічені спеціальним знаком, що вказує, що їх можна укладати на установку;


- правильний дизайн інтер`єру - правильна розстановка меблів, щоб вона не закривала місця, де проходять кабелі.


- установка цього виду опалення полягає в укладанні системи труб або кабелів на поверхню підлоги з подальшим покриттям їх бетонною стяжкою. Тому ремонт і внесення змін в установку означають руйнування підлоги - це слід враховувати при виборі даної системи опалення.


Найсерйозніший недолік теплих підлог - це так званий теплова інерція - установка повільно (протягом декількох годин) нагрівається і так само повільно втрачає тепло при виключенні.


2. Електронагрівачі - плюси і мінуси.


Найбільшою перевагою електронагрівачів є їх мобільність і універсальність. Наприклад, прилади TeploMAX можна розмістити практично в будь-якому приміщенні, а також їх можна встановити в будь-який час, коли використовується будинок. Вони відмінно підходять також для обігріву підлоги в будинку. Їх можна переносити з кімнати в кімнату, перевозити на інші об`єкти. Якщо ви орендуєте будинок, квартиру або офіс - це ідеальний варіант. Теплі підлоги, на жаль, не вийде забрати з собою.


Недоліком електричного обігріву часто є його висока вартість експлуатації через підвищений енергоспоживання. Але все залежить від пристрою. Варто вибирати економічні та енергоефективні обігрівачі , як TeploMAX. Вони підтримують задану температуру повітря. Коли мета досягнута - вони відключаються. Температура падає - вони знову включаються. Так ви економите до 30% електроенергії.


Вибір методу опалення у вашому будинку - важливе рішення, але завдяки цьому короткому керівництву ви вже знаєте, які основні параметри необхідно враховувати. Незалежно від дизайну будинку і фінансових можливостей, електричні обігрівачі TeploMAX завжди зможуть зберегти тепло і затишок в домі - замовляй на teplomax.com.ua .Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×