if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Гідрофобізатор. Що це? Як використовувати гідрофобізатор для будівельних матеріалів?

11 березня 2019

Більшість людей будують будь-які об'єкти, не беручи до уваги той факт, що більшість будівельних матеріалів мають пористу структуру. Насправді так і є, цегла, газоблок, піноблок, бетон, тротуарна плитка, камені характеризуються пористістю. У сучасному світі структура, яка має пори, має властивість поглинати вологу і воду. Сіль, що знаходиться всередині матеріалів, розчиняється водою. Сіль переміщається назовні, а волога, впитанная всередину викликає руйнування матеріалу. Це погано впливає на властивості матеріалу, який використовувався при будівництві будівлі. Після такого, будівля втрачає міцність. Але цього можна уникнути, обробивши поверхню матеріалу гідрофобізатором. На сайті gidrofob.com.ua ви можете детально ознайомитися з принципом роботи цього засобу та його властивостями.


руйнування тротуарної плитки


Гідрофобізатор – це спеціальний засіб, який може потрапляти глибоко в матеріал, заповнюючи пористу структуру. Таким чином утворюючи захисний шар, який зберігає паропроникність, але має водовідштовхуючий ефект. Існують різні види захисту, деякі з них перед застосуванням потрібно розбавляти водою у певному співвідношенні, інші – мають консистенцію сухого порошку, який теж потрібно розбавляти з водою. Але, наприклад, гідрофобізатор FOB-F7 продається вже готове засіб, яке не потрібно розбавляти, в обсязі 1л, 5л і 10 л. Така просочення ще і довговічніша, ніж інші. Термін її служби може досягати 15 років.


FOB-F7 підходить для цегли, бетону, тротуарної плитки, газоблоку, піноблоку, натурального (пісковик, вапняк) та штучного каменю. Можна покривати як зовнішні, так і внутрішні поверхні. Матеріал буде захищений від вигорання. Просочення не змінює колір обробленої поверхні і не має запаху.

переваги захисного просочення ФОБ-Ф7


Як наносити гідрофобізатор?

  1. Перед нанесенням потрібно обов'язково очистити поверхню, і щоб вона була сухою.
  2. Наносити засіб найкраще пульверизатором.
  3. Гідрофобізатор наноситися всього в один шар, не вимагаючи повторного нанесення.
  4. При обробці матеріалу і висиханні потрібно, щоб погода була сухою і прямі сонячні промені не потрапляли.


водовідштовхувальне засіб ФОБ-Ф7


Замовте гідрофобізатор FOB-F7 і спіть спокійно в міцному, міцному будинку. Для цього перейдіть на сайт gidrofob.com.ua або телефонуйте за номером +38 (044) 332-0-332Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×