if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Як вибрати ефективний обігрівач

18 березня 2019

Восени і взимку в деяких квартирах або будинках мешканцям доводиться стикатися з проблемами опалення. Зрештою, не всі будівлі належним чином утеплені і ізольовані, тому їх нелегко підтримувати в теплі. Взимку багато людей вирішують придбати електричний обігрівач, який можна використовувати для обігріву приміщення при необхідності або, навіть, замінити на основне джерело тепла.


Ми підкажемо, як обрати якісний електронагрівач і, до речі, не збанкрутувати по рахунках за електроенергію.


Ціни на електроенергію з кожним роком стають все дорожче, а обігрів приміщень звичайним типом обігрівачів може привести до дуже великих рахунками. Тому тут потрібна більш сучасне і зручне для гаманця рішення. Для тих, хто не знайомий з питанням опалення, це може бути дуже складно - це в основному із-за безлічі типів пристроїв, доступних на ринку.


Обігрівачі "Тепломакс" в роботі, обігрівають гараж


Енергозберігаючі електричні обігрівачі - найважливіші параметри


Визначення конкретного типу пристрою дуже важливо з точки зору енергозбереження.


1. Ефективність. Обігрівач повинен бути простим у використанні. Наприклад, обігрівачі "Тепломакс" мають дуже зручне програмування, ви зможете включити і вимкнути пристрій без проблем. Це дає можливість з легкістю налаштувати швидкість нагріву, відштовхуючись від ваших потреб.


Обігрівачі "Тепломакс" зручні тим, що вони мають теплоносій з антикорозійними властивостями і який не замерзає до -20ºС.


2. Енергоефективність. Тепло рівномірно розподіляється обігрівачами по всій їх довжині. Так утворюється теплова завіса, яка зменшує тепловтрати. Обігрівачі "Тепломакс" виготовлені з сталі, що, в свою чергу, підвищує енергоефективність, тому що сталь має високу теплопровідність.


3. Безпека. Прилад не повинен бояться перепадів напруги. Наприклад, "Тепломакс" оснащені захистом від цього. Якщо електроенергія відключається, запрограмовані налаштування відновлюються після включення електрики. Добре буде, якщо можна контролювати температуру поверхні обігрівача. У "Тепломакс" температура регулюється від 40 - 70ºС. Завдяки цьому ви можете розміщувати біля обігрівача легковоспламеняющие предмети і не бояться, що вони ушкодяться. І величезна перевага, що повітря не пересушується.

Прилад має захист від перепадів напруги, тому йому не страшні перепади напруги в мережі і відключення електрики.

Гарантія на обігрівачі "Тепломакс" надається на 36 місяців. Ми гарантуємо: надійне якість обігрівачів, безперебійну роботу електроніки, яка захищає від перегріву, перенапруги, роботу обігрівача без нагляду людини. Все це є гарантією продовження терміну експлуатації электрорегистров «Тепломакс». 


Для придбання заходьте на сайт: teploradiator.com.ua

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×