if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Чи можуть бути електричні обігрівачі енергозберігаючими?

08 квітня 2019

Кожна людина шукає альтернативу дорогому способу опалення. Що може бути вигідніше фінансово? Сьогодні ми про це розповімо.

Зазвичай електричні обігрівачі використовуються як додаткове джерело тепла. І, найчастіше, тут і мови не може бути про економію. Ви будете платити ще більше, за основне опалення плюс ще й за електроенергію, що набігла за обігрівач. Але не поспішайте. Адже не всі електрообігрівачі такі. Є пристрої, які можуть стати основним джерелом опалення. Крім того, заощадити ваші гроші.

Як це можливо?

Обігрівачі нового покоління "Тепломакс" виготовлені згідно з останніми вимогами споживачів:

1. Вони підходять як для житлових приміщень, так і для офісу, ресторану, кафе, гаража, складу, цеху, ангара, виробничого приміщення і т.д.2. Обігрівачем оснащений системою клімат-контроль, яка дозволяє запрограмувати температуру на пристрої на потрібний час.3. Функція енергозбереження дозволяє економити ваші фінанси. Вона полягає в тому, що у вас є можливість регулювати температуру повітря і температуру самого обігрівача.4. Безпека забезпечується тим, що максимальна температура поверхні обігрівача може бути тільки 70ºС. Тому речі і предмети, що знаходяться поруч не зіпсуються від випромінюваного тепла.5. Обігрівачі "Тепломакс" дуже зручні тим, що можна встановити час включення і виключення по днях тижня і годинах. Тим самим теж відбувається економія електроенергії. Адже ви можете відключити подачу тепла на час вашої відсутності, а включення встановити за одну годину до вашого повернення. Таким чином, ви завжди відчуваєте тепло в приміщенні і витрачаєте меншу кількість електрики.6. Усуваються тепловтрати. Оскільки обігрівач випромінюючи тепло, розподіляє його по всій своїй довжині і утворює теплову завісу. Таким способом усуваючи тепловтрати.7. Обігрівачі "Тепломакс" є автономними. Тобто ви зможете їх переставити з легкістю в іншу кімнату, або перевезти на інший об`єкт. Найголовніше, щоб поруч була розетка із заземленням для початку їх роботи.8. Обігрівачі надійні, оскільки їм не страшні перепади в мережі і відключення електроенергії. А запрограмовані настройки зберігаються після включення електрики.

На сайті teploradiator.com.ua ви маєте можливість самостійно ознайомитися з асортимент і також придбати обігрівач. Зауважте, ви можете замовити пристрій потрібного розміру під вашу кімнату або приміщення.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×