if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Обігрівачі нового покоління

29 серпня 2019

Ми як цінний виробник обігрівачів на ринку, можемо надати вам обігрівачі найвищої якості. Ми прагнемо до найбільш сучасним та інноваційним рішенням, що виражається в чудових технічних параметрах і функціональних властивостях наших систем опалення.

Електричні конвекторні обігрівачі "Тепломакс" чудово справляються зі своєю роллю - це відмінна інвестиція протягом багатьох років. Завдяки якій досягнення і підтримання оптимальної температури повітря в житловому будинку буде надзвичайно простий завданням. 

Більш того, їх складання не викличе серйозних проблем. Ви можете самостійно встановити пристрої без трудомістких додаткових монтажних робіт. Виберіть місце, підключіть до розетки (обов`язково з заземленням) і готово. Їх характерна особливість в тому, що їх можна розміщувати прямо на підлозі. Це система, підійде для тих об`єктів, в кімнатах яких встановлено великі вікна. 

А ефективність роботи і продуктивність будуть відповідати очікуванням найвимогливіших клієнтів. Адже вони оснащені розумною сучасною автоматикою, яка дозволяє регулювати температуру повітря в приміщенні і підтримувати її на одному рівні. 

Система "Розумний програматор" дозволяє встановити час вимикання і вмикання приладу по днях тижня і години. Внаслідок, відбувається відчутна економія електроенергії. 

Сучасний дизайн також заслуговує уваги. Обігрівачі ідеально впишуться у вітальні, спальні, офісі, кафе, магазині, підкреслять промисловий стиль на складі, в цеху, ангарі або гаражі. 

Нагрівачі від "Тепломакс" виготовлені з міцної сталевої труби з винятковою корозійною стійкістю, не поступається будь-яким європейським радіаторів. Труби заповнюються теплоносієм, який також має антикорозійні властивості і здатний не замерзати до -20 градусів. Велика теплообмінна поверхня забезпечує динаміку системи опалення та низьку температуру зовнішнього повітря корпусу, радіатор не горить. Температура поверхні становить від 40 до 70 градусів. Таким чином повітря в приміщенні "не спалюється". Завдяки низькій температурі корпусу можливе використання пристрою в приміщеннях з легкозаймистими предметами. 

На сайті https://teploradiator.com.ua/ можна замовити абсолютно безкоштовну консультацію фахівця, заповнивши заявку. Для замовлення або консультації телефонуйте за номером (044) 332-0-332. 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×