if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Будівництво будинку взимку

05 листопада 2020

Коли ми вирішуємо побудувати власний будинок, ми повинні враховувати, що зима знайде нас під час робіт. Все залежить, звичайно, від технології, за якою збудовано будинок і яких розмірів він має. Кожен інвестор знає, що до настання найхолодніших сезонів необхідно досягти певного етапу просування робіт. Під час оздоблювальних робіт необхідно подбати про вентиляцію і опаленні будинку, що будується. Як обігрівати будинок, що будується? Отепляющее або не теплий? Якщо вас це цікавить і це питання вже давно вас турбує, то обов`язково прочитайте нашу статтю.

Утеплити чи будинок під час будівельних робіт взимку?

Час спорудження будинку залежить від технології, по якій він створюється. Приватний будинок вимагає, щоб певні вологі роботи, наприклад, кладка і бетонування, були завершені до зими. Якщо в будинку вже є конструкція даху і покрівельне покриття, то перед зимою слід запланувати повну обшивку і покрівлю толю, а потім сміливо чекати до весни з черепицею або іншим покриттям. Дверні та віконні прорізи необхідно захищати зовні. Закрита оболонка дозволяє проводити подальші оздоблювальні роботи за умови постійного опалення в будинку.

Опалювати або не опалювати будинок, що будується взимку?

1. Так, якщо нам вдалося добитися так званого закритого корпусу, взимку можемо провести в будинку оздоблювальні роботи. Однак передумовою для цих дій є належне опалення будинку і ефективна вентиляція. Наш будинок вже побудований, але не житловий, тому температура повинна триматися на рівні 10-14 градусів тепла.

2. Ні, якщо взимку ми не плануємо ніяких робіт в приміщенні. Необхідно тільки перевірити, вентилюється чи будинок, щоб уникнути можливої вогкості стін. Це дуже важливо, тому що «глухе» закриття будинку може перешкодити виходу водяної пари, що утворюється при сушінні, що призведе до конденсації, яка, в свою чергу, призведе до його замерзання на стінах або стелі. А цього не хоче жоден господар! Отже, вам слід тричі перевірити, чи є в встановлених до зими вікнах вентилятори, а якщо немає, залиште їх відкритими, також переконавшись, що вентиляційні канали вільні.

Чим опалювати будинок під час будівництва?

Електричні обігрівачі "TeploMAX" дають можливість опалювати будь-які площі без спеціальних монтажних і ремонтних робіт. Таким чином, пристрої опалення дозволяють економити і засоби, і час, який міг би бути витрачено на монтажні роботи. Таке обладнання є мобільним. У вас завжди буде можливість перемістити електричний прилад в іншу кімнату або на інший об`єкт, що було б неможливим при центральному опаленні або газовому. А також можна використовувати обігрівачі в вашому домі після завершення будівництва. Вони прості в управлінні і забезпечують ідеальний тепловий комфорт.

Переходьте на сайт https://teplomax.com.ua і тисніть "Замовити консультацію", а також телефонуйте 044-353-94-04.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×