if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Утеплення фасадів будівель - зима не перешкода

30 листопада 2020

На думку фахівців, будівництво будинку взимку - не найкраща ідея в нашій кліматичній зоні, навіть із застосуванням сучасних матеріалів, адаптованих до зимових умов. Тому більшість інвесторів вирішують припинити роботу до весни. Однак варто знати, що під час зимового простою будинок і будівельний майданчик слід надійно убезпечити.

Будуємо будинок взимку - що робити?

Теоретично будівельні роботи взимку можливі вже сьогодні, адже на ринку з`явилися сучасні матеріали, адаптовані до складних умов, наприклад, морозостійкі розчини. В Україні ж зима може здивувати дуже низькими температурами або великою кількістю опадів, що на практиці дуже ускладнює виконання робіт і може негативно позначитися на якості зведеної конструкції.

Як правило, взимку не проводяться зовнішні роботи, а тільки внутрішні оздоблювальні роботи. Однак слід пам`ятати, що все залежить ще й від технології зведення будівлі, а також від виду робіт і погоди.

Утеплення фасаду взимку

Утеплювати і оштукатуривать фасад взимку не рекомендується, хоча це можливо. Сьогодні виробники будівельних матеріалів постачають свої зимові варіанти, наприклад, розчини з добавками, які прискорюють висихання.

Однак і в цьому випадку є деякі обмеження.

Утеплення будинку легким вологим методом можливо тільки при температурі повітря вище 5 градусів Цельсія. У листопаді і навіть на початку грудня таке утеплення можна робити, а ось в січні і лютому таких робіт краще не проводити. З іншого боку, під час морозів будівлю можна утеплити легким і сухим способом, при якому облицювання фасаду кріпиться механічно, наприклад, за допомогою гачків і цвяхів.

При більш низькій температурі штукатурка може замерзнути, що призведе до знебарвлення і нерівностей, що вимагають ремонту. Фарбувати підготовлену влітку штукатурку взимку менш ризиковано (якщо вона виконується при плюсовій температурі) - досить використовувати фарби зі спеціальними добавками для прискорення висихання.

Якщо ж ви побоюєтеся все ж проводити будівельні роботи на фасаді взимку, його можна утеплити іншим способом - використовувати спеціальні обігрівачі TeploMAX, які усувають теплові втрати в будівлі.Найкраще встановлювати їх під зовнішньою стіною, вікном або в місці, де є витоки тепла. Електричні прилади TeploMAX працюють по конвекційному принципом, створюючи уздовж свого периметра теплову завісу. Обігрівачі можуть використовуватися як основний і додатковий джерело тепла.

Проконсультуйся з фахівцем, підбери розмір і потужність пристрою - телефонуй 044-353-94-04, клацай teplomax.com.ua.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×