if_photoif_put_inmenu
Планета-2000
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 322-44-88 Показати
+38 (093) +38 (093) 322-44-88 Показати

Захисний засіб для плитки, кирпича, камня і бетону

08 січня 2019

Одним з параметрів, що визначають довговічність покриття з бетону при експлуатації, є стійкість бетону. Важним елементом оцінки технічного стану бетонного покриття є періодичне проведення інвентаризації пошкоджень (отслаивание, сколы, трещины, рассыпание).
    У процесі експлуатації покриття в бетоні відбуваються розріджені процеси, викликані не тільки експлуатаційними навантаженнями, але і факторами навколишнього середовища. Поява навколишнього середовища - це, прежде всього, вплив на бетонний циклический процес заморожування-відтавання і вплив хімічних речовин. Ці процеси проявляются у вигляді пошкодженого дорожнього покриття, яке безпосередньо впливає на покриття.
    Приймаються заходи, спрямовані на забезпечення бетонного покриття перед розмиканням впливу вищевказаних факторів, що призводять до обмеження кількості пошкоджених поверхонь під час експлуатації. Применяемые процедури вражають одночасно на підвищення довговічності бетонних покриттів і обмеження необхідності виконання ремонтних робіт. Одним з основних засобів може бути застосування водоотталкивающего засобу FOB-F7 для гідрофобізації бетону. Важно, що гідрофобізатор FOB-F7 обмежує також всмоктування води через матеріали, які вже були використані або передбачені для виконання ремонту.
    З-за виникнення різних процесів в бетоні і з'являються в зв'язку з цим порушенням покриття і сооружений, дуже важливо виконувати періодичні перевірки технічного стану поверхні, які дозволяють контролювати виникнення змін і одночасне планування робіт по обслуговуванню, пов'язаному з виконанням ремонта і процедури безпеки. Будь-які пошкодження можуть викликати аварийное стан будівлі.
У більшості процесів, приводів до розв'язання проблеми бетону. При недостатності вологи розгойдуються процеси, що не відбуваються або заміщаються.Пойде, через обмеження можливостей транспортування влаги вмикають, можна виправити довговічність існуючих конструкцій і захистити нові поверхні з бетону.
Гідрофобізуюча пропітка FOB-F7 дозволяє обробляти бетон, додаючи його поверхні здатність відталкивать воду. Пори і капілляри не будуть заповнюватися водою, а зовнішній вид бетону залишається незміненим або змінюється в незначної ступеня. Гідрофобізація заключається в радіальному зниженні рівня води. Однак зберігається повна проницаемость газу і пара.
Средства для гидрофобизации FOB-F7 добре проникає вглиб, образуя сильний гідрофобний ефект. Завдяки цьому, захищений матеріал зберігає стійкість, до 15 років, до атмосферних умов і агресивного хімічного засобу. Глубина проникновения становить до 7 мм. А наносить засоби потрібно всього лише в 1 шарі.
 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×